List of UK MPs not using Twitter:

Name Constituency Party
1 Alister Jack Dumfries and Galloway Conservative
2 Andrew Mitchell Sutton Coldfield Conservative
3 Andrew Percy Brigg and Goole Conservative
4 Anne Main St Albans Conservative
5 Bill Grant Ayr, Carrick and Cumnock Conservative
6 Bill Wiggin North Herefordshire Conservative
7 Bob Stewart Beckenham Conservative
8 Charles Walker Broxbourne Conservative
9 Christopher Chope Christchurch Conservative
10 Christopher Davies Brecon and Radnorshire Conservative
11 Clive Betts Sheffield South East Labour
12 Colleen Fletcher Coventry North East Labour
13 David Amess Southend West Conservative
14 David Tredinnick Bosworth Conservative
15 Dennis Skinner Bolsover Labour
16 Dominic Grieve Beaconsfield Conservative
17 Dr Dan Poulter Central Suffolk and North Ipswich Conservative
18 Edward Argar Charnwood Conservative
19 Fiona Bruce Congleton Conservative
20 Gareth Johnson Dartford Conservative
21 Geoffrey Clifton-Brown The Cotswolds Conservative
22 George Eustice Camborne and Redruth Conservative
23 George Hollingbery Meon Valley Conservative
24 George Howarth Knowsley Labour
25 Gordon Henderson Sittingbourne and Sheppey Conservative
26 Graham Brady Altrincham and Sale West Conservative
27 Graham Stringer Blackley and Broughton Labour
28 Gregory Campbell East Londonderry Democratic Unionist Party
29 Henry Bellingham North West Norfolk Conservative
30 Iain Duncan Smith Chingford and Woodford Green Conservative
31 Ian Liddell-Grainger Bridgwater and West Somerset Conservative
32 Jack Brereton Stoke-on-Trent South Conservative
33 Jared Cain O'Mara Sheffield, Hallam Labour
34 Jeremy Quin Horsham Conservative
35 Jeremy Wright Kenilworth and Southam Conservative
36 John Baron Basildon and Billericay Conservative
37 John Bercow Buckingham Speaker
38 John Hayes South Holland and The Deepings Conservative
39 Julia Dockerill Hornchurch and Upminster Conservative
40 Julian Lewis New Forest East Conservative
41 Julian Sturdy York Outer Conservative
42 Karen Bradley Staffordshire Moorlands Conservative
43 Kelvin Hopkins Luton North Labour
44 Kenneth Clarke Rushcliffe Conservative
45 Maggie Throup Erewash Conservative
46 Margaret Beckett Derby South Labour
47 Mark Francois Rayleigh and Wickford Conservative
48 Mark Menzies Fylde Conservative
49 Michael Fallon Sevenoaks Conservative
50 Mike Freer Finchley and Golders Green Conservative
51 Mike Penning Hemel Hempstead Conservative
52 Nicholas Brown Newcastle upon Tyne East Labour
53 Oliver Dowden Hertsmere Conservative
54 Paul Beresford Mole Valley Conservative
55 Paul Farrelly Newcastle-under-Lyme Labour
56 Peter Bottomley Worthing West Conservative
57 Philip Hollobone Kettering Conservative
58 Richard Drax South Dorset Conservative
59 Rishi Sunak Richmond (Yorks) Conservative
60 Robert Goodwill Scarborough and Whitby Conservative
61 Roger Gale North Thanet Conservative
62 Rosie Winterton Doncaster Central Labour
63 Shailesh Vara North West Cambridgeshire Conservative
64 Steve Pound Ealing North Labour
65 Sylvia Hermon North Down Independent
66 Theresa Villiers Chipping Barnet Conservative
67 Victoria Atkins Louth and Horncastle Conservative