List of UK MPs not using Twitter:

Name Constituency Party
1 Adam Holloway Gravesham Conservative
2 Alister Jack Dumfries and Galloway Conservative
3 Andrew Griffiths Burton Conservative
4 Andrew Mitchell Sutton Coldfield Conservative
5 Andrew Percy Brigg and Goole Conservative
6 Anne Main St Albans Conservative
7 Bill Grant Ayr, Carrick and Cumnock Conservative
8 Bill Wiggin North Herefordshire Conservative
9 Bob Stewart Beckenham Conservative
10 Charles Walker Broxbourne Conservative
11 Chris Grayling Epsom and Ewell Conservative
12 Christopher Chope Christchurch Conservative
13 Christopher Davies Brecon and Radnorshire Conservative
14 Clive Betts Sheffield South East Labour
15 Colleen Fletcher Coventry North East Labour
16 David Tredinnick Bosworth Conservative
17 Dennis Skinner Bolsover Labour
18 Dominic Grieve Beaconsfield Conservative
19 Dr Dan Poulter Central Suffolk and North Ipswich Conservative
20 Edward Argar Charnwood Conservative
21 Fiona Bruce Congleton Conservative
22 Gareth Johnson Dartford Conservative
23 Geoffrey Clifton-Brown The Cotswolds Conservative
24 George Eustice Camborne and Redruth Conservative
25 George Howarth Knowsley Labour
26 Gordon Henderson Sittingbourne and Sheppey Conservative
27 Graham Brady Altrincham and Sale West Conservative
28 Graham Stringer Blackley and Broughton Labour
29 Gregory Campbell East Londonderry Democratic Unionist Party
30 Henry Bellingham North West Norfolk Conservative
31 Iain Duncan Smith Chingford and Woodford Green Conservative
32 Ian Liddell-Grainger Bridgwater and West Somerset Conservative
33 Ian Paisley North Antrim Democratic Unionist Party
34 Jack Brereton Stoke-on-Trent South Conservative
35 Jeremy Quin Horsham Conservative
36 John Baron Basildon and Billericay Conservative
37 John Bercow Buckingham Speaker
38 John Grogan Keighley Labour
39 John Hayes South Holland and The Deepings Conservative
40 Julian Lewis New Forest East Conservative
41 Julian Sturdy York Outer Conservative
42 Karen Bradley Staffordshire Moorlands Conservative
43 Kelvin Hopkins Luton North Labour
44 Kenneth Clarke Rushcliffe Conservative
45 Margaret Beckett Derby South Labour
46 Mark Francois Rayleigh and Wickford Conservative
47 Mark Menzies Fylde Conservative
48 Michael Fallon Sevenoaks Conservative
49 Mike Freer Finchley and Golders Green Conservative
50 Mike Penning Hemel Hempstead Conservative
51 Nicholas Brown Newcastle upon Tyne East Labour
52 Oliver Dowden Hertsmere Conservative
53 Paul Beresford Mole Valley Conservative
54 Paul Farrelly Newcastle-under-Lyme Labour
55 Peter Bottomley Worthing West Conservative
56 Philip Hollobone Kettering Conservative
57 Richard Drax South Dorset Conservative
58 Rishi Sunak Richmond (Yorks) Conservative
59 Robert Goodwill Scarborough and Whitby Conservative
60 Ronnie Campbell Blyth Valley Labour
61 Rosie Winterton Doncaster Central Labour
62 Steve Pound Ealing North Labour
63 Sylvia Hermon North Down Independent
64 Theresa Villiers Chipping Barnet Conservative
65 Trudy Harrison Copeland Conservative
66 Victoria Atkins Louth and Horncastle Conservative